Domki nad morzem Rowy
kontakt:
tel. 603 601 588
tel. 602 640 419

Rejsy po morzu

Rejsy po morzu są jedną ze sztandarowych atrakcji oferowanych turystom we wszystkich niemal portowych miejscowościach. Każdy wypoczywający nad morzem powinien posmakować smażonych ryb z frytkami i odbyć krótką wycieczkę statkiem w morze. Są to nieodłączne atrakcje pobytów nad morzem, tak jak nieodłącznym elementem nadmorskiego krajobrazu są plaża i mewy.

Wycieczki w morze realizowane są przez małe kutry i jednostki pływające, jak również duże, stylizowane na statek piratów. Ceny rejsów są zróżnicowane, w zależności od koniunktury. Decyzja, płynąć małym statkiem, czy dużym należy oczywiście do turystów. Na mniejszych jednostkach poczuć możemy jednak bardziej grozę morskiego żywiołu, docenić pracę marynarzy i rybaków, zwłaszcza gdy trochę kołysze...

Dużą popularnością cieszą się w Ustce rejsy wycieczkowe na zachód słońca. Płynący statkiem mogą obserwować zachód i zapadający nad portem i miastem zmrok rozświetlany jedynie światłem latarni.

więcej o rejsach turystycznych

Rejsy wędkarskie

Pasjonatom wędkarstwa można polecić rejsy wędkarskie kutrami rybackimi, podczas któych na pełnym morzu łowi się na wędkę kilkukilogramowe dorsze. Doskonałym miejscem do wędkowania jest molo, gdzie biorą flądry i śledzie. W styczniu o ile dysponuje się mocną wędką emocji dostarczy połów łososiowatych troci wędrownych w Słupi.

Oferty rejsów wędkarskich:

www.wedkarstwo.ustka.pl
www.wyprawymorskie.pl
www.rejsy.ustka.pl

wykonanie: strony internetowe
Poddąbie, ul. Bursztynowa 2, gm. Ustka
tel.: 59 843 59 75 (wieczorem), 603 601 588, 602 640 419, poddabie.domek@onet.pl